Cloudy

0°C

Pustkowo

Cloudy

Deutsch Polski

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, które spełni wysokie wymagania, co do jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego a zarazem rodzinnego podejścia do Gości, oferta naszego pensjonatu spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Oferujemy hotelowy standard wykończenia pensjonatu oraz niezwykły klimat panujący w Rezydencji, ukierunkowany na indywidualne potrzeby naszych Gości. Zarówno pokoje jak i sam obiekt w pełni dostosowane są do wymogów naszych Gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy 35 przestronnych, jasnych i niezwykle funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów jedno, dwu oraz trzyosobowych o zróżnicowanym metrażu od 17,5m² do 59m², znajdujących się w strzeżonym, całorocznym obiekcie. W każdym oferowanym przez nas apartamencie znajduje się łazienka i szafa z aneksem kuchennym oraz TV LCD.

Pensjonat będący prawdziwą oazą spokoju, jest nie tylko idealnym miejscem dla osób poszukujących miejsca o charakterze wypoczynkowym, ale także dla osób chcących skorzystać z oferty rehabilitacyjno-wczasowej. Niewątpliwą zaletą naszej Rezydencji jest jej usytuowanie względem linii brzegowej Bałtyku, bowiem znajduje się ona zaledwie w odległości 100 m od plaży. Sama droga przechodzi przez plac będący jednocześnie deptakiem przystrojonym bujną roślinnością, na którym stoi Replika Krzyża z Giewontu. Miejscowość Pustkowo może pochwalić się otrzymaniem europejskiego certyfikatu „Błękitnej Flagi” przyznawanego najlepszym, najczystszym oraz najbezpieczniejszym kąpieliskom w Europie.

Mając nadzieję, iż przedstawione treści spotkają się z Państwa zainteresowaniem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferty Specjalne

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość ucieczki od codziennego zgiełku, w czym pomaga kameralny, rodzinny klimat naszego pensjonatu, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu oraz odprężenia...

...