Cloudy

0°C

Pustkowo

Cloudy

Deutsch Polski

Oferujemy naszym Gościom hotelowy standard wykończenia Pensjonatu oraz niezwykły klimat panujący w Rezydencji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 35 przestronnych, jasnych i niezwykle funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów jedno, dwu oraz trzyosobowych o zróżnicowanym metrażu od 17,5m² do 59m², znajdujących się w całorocznym obiekcie. Zarówno pokoje jak i sam obiekt w pełni dostosowane są do wymogów naszych Gości.

W każdym oferowanym przez nas apartamencie znajduje się łóżko (małżeńskie bądź tzw. jedynka) szafka nocna, lampka nocna, szafa ubraniowa, stolik, krzesła bądź fotele, szafa z aneksem kuchennym, TV LCD (z racji usytuowania obiektu oferat programowa jest ograniczona - zdażają się również zaniki sygnału TV), łazienka. W ramach oferty otrzymujecie Państwo również kpl. ręczników kąpielowych, suszarkę do włosów, a także szklanki. Pokoje nie są wyposażone w urządzenia techniczne pozwalające na przygotowanie posiłków, ale za dodatkową opłatą możliwe jest wypożyczenie czajnika. Możliwe jest też wypożyczenie na miejscu deski do prasowania i żelazka (opłata zgodna z cennikiem). Umożliwiamy również wypożyczenie parawanów oraz lekażów (liczba ograniczona, koszt zgodny z obowiązującym cennikiem).


Lokalizacji naszego Pensjonatu, z jednej strony daje Państwu poczucie spokoju i bezpieczeństwa, z drugiej stony, co jest wynikiem pierwszego, ogranicza dostęp do nowoczesnej technologii komórkowej. Stąd też w trosce o Państwa wygodę w szczególności w okresie letnim, chcemy zwrócić Państwa uwagę na problemy z dostępem do sieci komórkowych, nie tylko na terenie Pensjonatu, ale również w wielu miejscach poza nim. W związku z powyższym niemożliwe jest nam zapewnienie Państwu na terenie obiektu dostepu do sieci WiFi.

Z racji usytuowania naszego Pensjonatu, niestety nie możemy zapewnić wystarczającej liczby miejsc parkingowych dla naszych Gości na terenie obiektu. Istnieje jednak możliwość parkowania pojazdów poza obiektem zgodnie z taryfikatorem Gminy Rewal. W przypadku wcześniejszej rezerwacji umożliwiamy Państwo skorzystanie ze naszego skromnego niestrzeżonego parkingu na terenie obiektu w cenie 5 złotych za dobe.

Oferty Specjalne

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość ucieczki od codziennego zgiełku, w czym pomaga kameralny, rodzinny klimat naszego pensjonatu, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu oraz odprężenia...

...