Cloudy

0°C

Pustkowo

Cloudy

Deutsch Polski

Serdecznie zapraszamy na imprezę sylwestrową nad morzem, w prześlicznym Pensjonacie zlokalizowanym 200m od plaży. Miejsce dedykowane osobom preferującym wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie dyskretną elegancję, komfortowe warunki oraz naturalne piękno polskiego wybrzeża.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość ucieczki od codziennego zgiełku, w czym pomaga kameralny, rodzinny klimat obiektu, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu i odprężenia. W ramach Balu Sylwestrowego zapewniamy gorące posiłki, zimną płytę, ciepłe i zimne napoje, owoce, 0,5l markowego alkoholu wysokoprocentowego na parę bądź wino (białe, czerwone, różowe), lampka szampana na przywitanie nowego roku, tradycyjne wypieki cukiernicze.

W kwestii muzyki, tak nieodzownej przy dobrej zabawie, stawiamy na jakość. Przeboje znane z dobrych rozgłośni muzycznych, zarówno polskich i zagranicznych wykonawców. Nie zabraknie oczywiście znanych szlagierów z lat 80's, 90's, które dzięki kolejnym pokoleniom są wiecznie młode.

W ramach pakietów pobytowych oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach o standardzie hotelowym
  • trzy posiłki: śniadanie, obiad, kolacja
  • dwa wieczory przy muzyce
  • potrawy z grilla
  • ognisko i przejażdżkę bryczką 1.01.2016
  • masaż klasyczny, odprężający

Oferty Specjalne

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość ucieczki od codziennego zgiełku, w czym pomaga kameralny, rodzinny klimat naszego pensjonatu, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu oraz odprężenia...

...