Cloudy

0°C

Pustkowo

Cloudy

Deutsch Polski

Pensjonat zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości Pustkowo położonej nad samym morzem w Gminie Rewal. Niewątpliwą zaletą naszej Rezydencji jest jej usytuowanie względem linii brzegowej Bałtyku, bowiem znajduje się ona zaledwie w odległości 100 m od plaży. Droga na plażę przechodzi przez plac będący jednocześnie deptakiem przystrojonym bujną roślinnością, na którym stoi Replika Krzyża z Giewontu.

Pustkowo oddalone jest o 48 km na zachód od Kołobrzegu i mniej więcej tyle samo na wschód od Międzyzdrojów. Pustkowo posiada najszerszą plażę na Wybrzeżu Rewalskim, a także piękny dziewiczy klif. Klifowy układ terenu z przepięknym pasem lasów sosnowych charakterystycznie urozmaica nadmorski klimat. Nieopodal odnaleźć można chroniony obszar o strategicznym znaczeniu regionalnym będący rezerwatem przyrody „Liwia Łuża” pokryty linią brzegową jeziora oddalonego o 0,5km od morza oraz urokliwy „Pas Nadmorski Rewalsko-Trzebiatowski”. Kameralna zabudowa z przeważającą liczbą obiektów usługowych oraz obiektów małej gastronomi zapewnia z jednej strony spokojny wypoczynek z drugiej strony dostęp do bazy usługowo-gastronomicznej.

Miejscowość Pustkowo może pochwalić się otrzymaniem europejskiego certyfikatu „Błękitnej Flagi” przyznawanego najlepszym, najczystszym oraz najbezpieczniejszym kąpieliskom w Europie.


Oferty Specjalne

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość ucieczki od codziennego zgiełku, w czym pomaga kameralny, rodzinny klimat naszego pensjonatu, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu oraz odprężenia...

...